Олександр Ткачук
Рейтинг
+11.32
Сила
28.60

Олександр Ткачук

o-tkachuk

avatar
у кожного своъ «мети»))
автору 12+ за влучно підібрані картинки;)
avatar
Шановний Остапе, творці Дня вишиванки з самого початку маючи підтримку людей, і розуміння важливості акції мали на меті зробити цей день офіційним державним святом. Але, ми розуміємо, що ініціатива має йти знизу, від людей. Бо ми могли всіляко заспамити Верховну Раду чи Президента з пропозицією законопроекту, чи знайти депутата, який би пролобіював це питання, принаймні у своїх PR-інтересах. Але ні! Поки що це хибний шлях! ВИшиванка, вишивка, узір, полотно, кольори, поєднання усього цього має стати у головах українців чітким усвідомленянм своєї автентичності, свого минулого і зрештою сучасного і майбутнього. ВИшиванка -це не просто одяг. Вишиванка і акція, яку ми пропонуємо — це ідея, наважусь сказати — національна ідея, якої в українців нема. Її треба створити, і навколо неї обєднатись! Це кропітка праця, щоденна. День вишиванки, який проходитиме раз в рік- це певний підсумок, того як обєднавча українська ідея поширюється, і сприємається, і реалізовується українцями. Якшо не буде ідеї, то таких як Михайло Шморгун розведеться ще більше, нажаль, а це не зміцнить України. І щодо ректорату, він підтримав ініціативу студентів, і всіляко хоче допомогти. А в кожного свої методи… Але я впевнений, що студентів не варто було б змушувати, хто б захотів підтримати акцію, і без вказівки ректорату вийшов б на Центральну площу! Кохаймося щиро, бо ми українці!;)
avatar
Я знаю! Це Сьюзі!!!
avatar
Надію, проблему серйозну зачепила! Нагадаю вам як на весні минулого року студенти вийшли мітингувати проти Табачника.Мало було студентів. Вже тоді були або залякані, або байдужі. Але навіть ті, хто вийшли(а ще до до ієї акції долучилась «Свобода»)пройшлись від універу до ОДА, покричали. Ніби почули. Тоді ще й шиоепницький попався натовпу. Щось пообіцяв. Але суть не в тому.

Головне, що ні один телеканал, а їх тоді знімало троє, у вечірньому випуску не показав сюжету про мітингуючих про Табачика сюжету.
Без пояснень.Потім вже «колеги» натякали, що тому є офіційна відмазка: свобдівці відмовлись платити за політичну рекламу(а ту акцію редактори розцінили саме як політичну рекламу),і тому сюжет не пустили. І що більше реальне: попросили зверху, щоб не показували студентів. от так тоді то пройшло. відповідно реакції далі від студентів теж не було…
avatar
Пережив кожне слово. пройнявся. задумався. Цінуйте, цінуйте своїх батьків близьких!!! Дороги назад нема!
avatar
Авжеж потрібно. Мені колись теж закривали очі, коли у фільмах цілувались. Але таке радянське секс-виховання давала мені бабуся. А мама моя, навпаки. ВОна за освітою педагог і психолог, тому розуміла, що це важливо. Ніколи у нас не було із цим проблем. Міг вільно говрити з нею на ці теми. Одногу разу кілька років тому, вона так ради приколу, і зрештою з піклуванням про мене прислала мені з Італії пачку резинових захисників. Мовляв, діло молоде, але завжди бережи себе!!!
avatar
я в сторонці напишу смайл :)
avatar
а ти хочеш сказати, що робота двірника не потребує рухливості???і її можуть виконувати лише бабусі 70-ти річні, і ти, коли був молодим?:)
avatar
або імпотенти:) або лінивці, або «сови»:)
avatar
Ірино, заспокой мене, що ти не з числа статистики- і тебе не мучить ранкова ерекція?:) Посмішка зранку- позитив на цілий день!
avatar
то я що по-вашому ХВОРИЙ ДУРНИЙ ІДІОТ?))))КОрупція законом не врегулюєш просто так. Був Закон України «Про боротьбу з корупцією», і що ви хочете сказати, що він діяв і приніс якісь реальні результати? Безперечно, силові органи працювали, ловиили корупціонерів, але то так для галочки. Системи це не змінило. І найближчим часом не змінить.
avatar
ох, яка актуальна тема. Кожен звичайно скаже свої «за» і «проти» шлюбу. А це через те, що в дитинстві кому яку казочку швидше розповіли чи про принца на білому коні, чи про Попелюшку, яка ніби спочатку і гарна, але після 12.00 вона має має перетовритися на домашню господиню. КОму що ближче, той і в те вірить.
avatar
Ба навіть скажу вам більше: парадокс ще й в тому, що люди, які пишуть, що їм страшно, що їм бракує живого спілкування, що навіть у Різдвяні свята ніхто не хоче вийти прогулятися, зазвичай самі лінуються підняти свою пяту точку, щоб зробити собі добре-елементарно прогулятися і потеревенити.

avatar
Наші мови завжди були джерелом для того, аби показати, що УКРАЇНЦІ не РОСІЯНИ. ну але ми про гріхи.Ви мені ще мандаринки до грііхів почніть зараховувати:)
avatar
Гріх- дуже умовна річ!!! Що для когось гріх-для іншого благо. І ті сім смертних гріхів, можуть абсолютно по-різному інтерпретуватися навіть для однієї людини.
avatar
точно. Як кажуть чим більше дивлюсь на політиків, тим більше поважаю собак.
avatar
це все добре. КОли ж український інтернет-простір задавить американський і російський разом взяті??

avatar
На кожному етапі життя, батьки сприймаються по-різному.
avatar
таксисти взагалі цікаві люди. Адже збагачені досвідом людського спілкування. Але не всі вміють цей досвід застосувати:)Особливо мені подобаються жінки-таксистки:)
avatar
Авжеж, тому я намагюсь забезпечити плюралізм своїх думок:)